More Website Templates @ TemplateMonster.com - December 16, 2013!

PYC – Mládežnícke centrum v Palerme


PYC - Palermo Youth Centre
PYC je sociálnym podnikom, prvým samofinancovaným centrom mládeže v Palerme. Spravuje ho 30 dobrovoľníkov, ktorí prispievajú k tomu, aby sa stal najväčším kultúrnym centrom v južnom Taliansku (v roku 2014 malo 3000 členov). PYC v súčasnosti hostí sieť organizácií, ktoré majú možnosť vykonávať svoje iniciatívy v jeho priestoroch. PYC je otvorené pre každého, kto chce byť aktívny v spoločnosti a zvyšuje si povedomie o problémoch, s ktorými komunita zápasí.

Hlavným projektom PYC, ktorý sa začal v roku 2015, je obnovenie historickej verejnej budovy, ktorá sa nachádza v jednom z najkrajších parkov v Palerme - Villa Trabia. Projekt po rekonštrukcii predpokladá otvorenie ďalšieho kultúrneho centra a spustenie jazykových, umeleckých a hudobných kurzov a kultúrnych podujatí.


PYC - Palermo Youth Centre Cieľové skupiny:
Mladí ľudia, verejnosť

Názov organizácie:
Circolo Culturale Arci The Factory
CSF - Cooperazione Senza Frontiere

Miesto:
Palermo

Viac informácií:
https://www.facebook.com/PalermoYouthCentre/

PYC - Palermo Youth Centre


POVEDALI O NÁS


„Po dvoch rokoch činnosti a viac ako 3000 registrovaných členov cítime, že organizácia vytvorila niečo jedinečné a neopakovateľné, čo zanechá nezmazateľnú stopu najmä vo vedomí tých mladých ľudí, ktorí žili, žijú a budú žiť v našej komunite. "